piątek, 1 marca 2013

Gimnazjum - trudny wybór...

Cześć,


w szkole miałem sprawdzian z historii. A tak poza tym to nic specjalnego się nie działo. Wielu Z Was niedługo będzie miało trudny wybór, które gimnazjum wybrać, u mnie w mieście gimnazjów jest wiele. Teraz przede mną jest ten wybór, czy to, a może to ? Chciałbym iść do gimnazjum w centrum, jednak ono jest dla wybitniejszych i zajmuje pierwsze miejsca w kraju, spróbuję ale cudów nie oczekuję. Drugie na moim miejscu jest językowe, ale tam jest wykładowy angielski i niemiecki. Tam se bym chyba nie poradził... I zostaje już tylko jedno, rejonowe, ale tam ktoś kiedyś podłożył bombę, chodzi tam sama pato***** no i jest tam wiele przemocy. U mnie w szkole było spotkanie z przedstawicielami szkół no i ja jestem po prostu załamany, ja niby wiem gdzie złoże papiery ale czy się dostane to już nie wiem.  Mam nadzieję, że Was tym nie zanudziłem. A tak na dokładkę zdjęcie zabawki Torka:Z mojego nowego programu do obróbki zdjęć :)

3 komentarze:

 1. Tak, ale nie przecież nie wysyłaj jak nie chcesz -,-

  OdpowiedzUsuń
 2. Patologia to nie przekleństwo, więc nie musiałeś używać gwiazdek ;) Ciekawe gdzie się dostaniesz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Toyar ma rację z tą patologią :-)
  Też jestem ciekawa gdzie się dostaniesz, może ci się nawet uda do tego najlepszego? Nie chcę cię straszyć, ale niemiecki to okropność (no chyba, że się już wcześniej go uczyłeś).

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli przeczytałeś/łaś posta, to skomentuj ! Każdy komentarz sprawia mi przyjemność i jest dla mnie motywacją oraz natchnieniem na napisanie kolejnego posta :). Za Twój komentarz postaram Ci się odwdzięczyć. Dziękuję !