środa, 30 stycznia 2013

Malanowski i Partenrzy + plany na ferie i nowy wygląd

Cześć,


właśnie przed chwilą skończyłem oglądać Malanowskiego :). Według mnie, jest on najlepszy z seriali kryminalnych ! Dobrze, teraz zacznę pisać o drugiej części mojego posta. Na ferie do mojego miasta przyjeżdżają kuzyni z Warszawy więc się z nimi na pewno spotkam. I jeszcze planujemy pojechać z nimi na Śnieżkę... 3 kropki dlatego, bo nie mam zbytniej kondycji i tam umrę ( w przenośni ☻ ). I na pewno będą jakieś mniejsze atrakcje, a atrakcja na dziś to: Obejrzenie filmu pt." Niemożliwe ". Wszędzie go reklamują i dlatego dziś oglądam z rodziną. Pewnie może Was denerwować, że ciągle zmieniam wygląd ale ten wąsaty był głupi *.*. Co do dzisiejszego dnia to nie było sytuacji z płonącym autobusem :^). Kończę bo nie mam natchnienia. Pa.
5 komentarzy:

 1. "Niemożliwe" jest zDDOSowanie serwera policji, tak, aby Cię nie wykryli ^^ o filmie napisz czy fajny może obejrzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiem, o co chodzi? na film idę do kina

  OdpowiedzUsuń
 3. No i co że do kina?? Max 1 dzień po premierze większość filmów można znaleźć w internecie. A tym żarcikiem nawiązuję do tytułu fimu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Spoko, że ciągle zmieniasz wygląd.

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli przeczytałeś/łaś posta, to skomentuj ! Każdy komentarz sprawia mi przyjemność i jest dla mnie motywacją oraz natchnieniem na napisanie kolejnego posta :). Za Twój komentarz postaram Ci się odwdzięczyć. Dziękuję !