czwartek, 31 stycznia 2013

Blogowe podsumowanko + nowości na blogu '.'

Cześć,


moje blogi prowadzę od dwóch lat. Na blogspocie, bloguje mi się najlepiej. Tu wszystko jest takie proste i elastyczne( jak już mówiłem " Toyarowi ". A z wyglądem można robić takie kombinacje, że... Teraz zrobię to samo co Apple, nie że kopiuję, tego bym tak nie nazwał tylko, też chce tak wszystko podsumować w jednym poście. Więc:
Teraz odwiedzają mnie:
  • 5 osób w Polsce i 2 w Niemczech.
  • Dzisiaj odwiedziło mnie: czemu tylko 20 osób w Polsce ? 2 osoby z Niemczech, 2 osoby z Francji i jedna osoba z USA.
  • W ciągu tego feriowego tygodnia odwiedziło mnie: 225 osób z Polski, 14 osób z Niemiec, 7 osób z USA, 3 osoby z Francji, i jedna osoba z: Brazylii, Białorusi i Gruzji.
  • W ciągu miesiąca odwiedziło mnie: 1070 osób z Polski, 66 osób z Francji, 24 osoby z Niemiec, 21osób z Wielkiej Brytanii, 17 osób z USA, 5 osób z Indii, 2 osoby z Finlandii, i jedna osoba z: Brazylii, Białorusi i Gruzji. 
Jeżeli chodzi o dzionek to był normalny ;D. Zajrzyjcie również do stron pod tytułem *.*. Pa.

2 komentarze:

  1. Ja się miałem przenieść na blogspota w zeszłym roku w momencie gdy było krytycznie mało czytelników, a o komentarzach mogłem marzyć. Teraz jednak doszło do nadzwyczajnego przypływu tzw. "podglądaczy". Nie wiem skąd są, bo nie mam narzędzia do zobaczenia tego, ale jest ich dosyć dużo :) komentarzy dalej jest mało zwłaszcza jak Zosia wyjechała, ale mój hosting bloga też jest spoko :D

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli przeczytałeś/łaś posta, to skomentuj ! Każdy komentarz sprawia mi przyjemność i jest dla mnie motywacją oraz natchnieniem na napisanie kolejnego posta :). Za Twój komentarz postaram Ci się odwdzięczyć. Dziękuję !