sobota, 5 stycznia 2013

Nocny Przybysz

Cześć,


dzisiaj miałem 2 dzień wolnego ( bo wczoraj byłem wiecie gdzie ;D ). Robiłem lekcje, leniuchowałem itp. Jak zadzwoniłem jeszcze wczoraj po lekcje, to dowiedziałem się, że mamy napisać opowiadanie pt. " Nocny Przybysz ", się nieźle zdziwiłem bo nie wiem w ogóle na jaki temat <xd>. Dzisiaj pytałem się znajomych o co chodzi ale w kółko mówią to samo :). Ale napisałem ! Hura !!!!!! Bardzo fajnie mi wyszło, ( wg, rodziców ). A teraz zmieniamy temacik ;p, dzisiaj, jeszcze może pojedziemy gdzieś na zakupki :). Namawiam ciągle rodziców, bo nie lubię gdy w sobotę wieczorem siedzimy sami w domu. Jeżeli chcecie, żebym napisał Wam to opowiadanie na blogu to napiszcie w komenatrzach ;D Zdradzę tylko, że jest o rodzinie Kowalskich a przybysz to Mateusz. Pa.Tumblr_lgpx6aryla1qaobbko1_500_largeTumblr_lc2a2kg9i31qdum0l_large3 komentarze:

 1. Możesz dać. Czemu nie? Dam ci jedną radę: lepiej daj opowiadanie na bloga jak wszyscy oddadzą pani, bo przypadkiem może ktoś sobie zwalić. Rady nie musisz słuchać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie ;)
  Popieram Fobos, lepiej wrzucić po oddaniu ;)
  Zapraszam do mnie:
  http://rozanszczanka-daria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Daj na bloga kiedy chcesz, byleś dał :D ice.bnx.pl

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli przeczytałeś/łaś posta, to skomentuj ! Każdy komentarz sprawia mi przyjemność i jest dla mnie motywacją oraz natchnieniem na napisanie kolejnego posta :). Za Twój komentarz postaram Ci się odwdzięczyć. Dziękuję !