wtorek, 1 stycznia 2013

01.01.2013

Cześć,


Dzisiaj miałem stuknięty dzień, obudziłem się o 9:45. Z rodzicami dokańczałem wczorajsze filmy bo dzisiaj/wczoraj tak się nam chciało spać, że nie skończyliśmy naszego repertuaru... Jak już dokończyliśmy ten film to zadzwoniła ciocia, że ruszyła pociągiem z dworca ( oczywiście pociąg się spóźnił <bez komentarza> ). Zajechaliśmy na dworzec i pojechaliśmy do mojej babci, na taki obiadek. Tam, jak  już zjadłem to czytałem Anię, bo mamy skończyć ją czytać do jutra. Odjechaliśmy i w domu czytałem 4 godziny, jednak nie skończyłem :(. A jak już napisałem jutro przerabiamy, więc nie wiem jak się skończy ta historia, ale wiem jedno, nie tylko ja nie przeczytałem. Więc jutro szkoła... O Jezu ! Oki-Doki. Oto pytania od TOYARA:

1. Twoje postanowienie noworoczne, które najbardziej chcesz spełnić?
2. Czy cieszy Cię powrót do szkoły?
3. Co najmniej podobało Ci się w roku 12'
4. A twoje najlepsze wspomnienie w 12'?
5. Opisz swoją najlepszą przyjaciółkę/przyjaciela

1. Lepiej się uczyć ( bo jestem zagrożony 1 z matmy ).
2. NIEEEEEEEEEEEE.
3. Jak wracałem pociągiem i zerwała się trakcja...
4. Wycieczka do Krakowa :).
5. PRZYJACIÓŁKA: Jest miła, ładna, chodzi do klasy 6 i ma same szóstki ( ale mi się zrymowało ). Często z nią rozmawiam. Tyle.

Moje pytanka :

1. Opisz swoje wakacje w 2012.
2. Twoja największa przygoda w 2012.
3. Twoje postanowienia/postanowienie na rok 2013.
4. Czy poznałaś nowe osoby w roku 2012 ?

Pytania kieruję do:

TOYARA: http://ice.bnx.pl
JEMAPELLE/ZOSI: http://jemappellezosia.blogspot.com/
FOBOSA: http://przystaneknastolatek.blogspot.com/http://lifeadok.blogspot.com/ oraz http://piszemybowarto.blogspot.com/ .

To pa i Szczęśliwego Nowego Roku !Fireworks-font-2013_large2 komentarze:

  1. Maćku, Maćku... Od czego są streszczenia?? Szybko poklikaj trochę na google i już masz streszczenie z opracowaniem ;)

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli przeczytałeś/łaś posta, to skomentuj ! Każdy komentarz sprawia mi przyjemność i jest dla mnie motywacją oraz natchnieniem na napisanie kolejnego posta :). Za Twój komentarz postaram Ci się odwdzięczyć. Dziękuję !