wtorek, 29 stycznia 2013

Popularne Posty + spóźnione ferie :^)

Cześć,


wczoraj zapomniałem Wam napisać o feriach :O ! Jak ja mogłem ?! No to ferie już wczoraj ( u mnie ) się rozpoczęły ! Jak fajnie ☻. Teraz o waszych ulubionych postach. Z lewej strony mojego bloga jest napis " Popularne posty ". Najpopularniejszy post to:  " Filmy + nowy wygląd ( ten jakiś szary... ), on był chyba o nowym wyglądzie ( no raczej ) i o filmach które oglądałem z rodzinką. Drugi popularny post PRĘŻNIE TRZYMAJĄCY SIĘ W PIERWSZEJ TRÓJCE OD TRZECH MIESIĘCY !!!!!!!!!!!!!!!!! to: " Galeria handlowa". Był on o wielu rzeczach: o super piosence Carly Rae Jepsen & Owl City - Good Time, oraz o moich po-komputerowych bólach głowy i o tym, że tego dnia idę na " Hobbita ". Główkuje nad tym od 2 miesięcy... CO W TYM POŚCIE BYŁO TAK WSPANIAŁEGO, ŻE MA TAK DUŻĄ CZYTELNOŚĆ I JEST NA SZCZYCIE ?! Odpowiecie mi w komentarzach ? No i  ostatni popularny post,to " Że co ? " był on o moich wynikach semestralnych i z próbnego sprawdzianu. Dobra dzisiaj jadąc na ortoptyka sam autobusem, bo rodzice w pracy, kupiłem sobie w kasie biletowej tzw. " E-Kartę " i bilety dla mamy, siadłem w autobus i czekam na odjazd i ( uwaga tu będzie ciekawie ): AUTOBUS SIĘ PALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Boże mam zdjęcia ale mama mi nie pozwoli wkleić :( Było taki fajnie, że się w końcu spóźniłem... Dobra i przypominam pytanie CO W TYM POŚCIE BYŁO TAK WSPANIAŁEGO, ŻE MA TAK DUŻĄ CZYTELNOŚĆ I JEST NA SZCZYCIE ?! ( wpis " Galeria Handlowa" ) No to pa.

Nowe logo oraz baner mojego bloga ! UWAGA !!! To nie jest nowy nagłówek !

 PS: Nowy nagłówek pojawi się na blogu 11 lutego, lub w ten weekend ☺.


4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. *Co się robi na ortooptyce?

   Usuń
  2. Ćwiczy się oczy, np. patrzysz się ciągle w cyfrowy wiatraczek.

   Usuń
 2. W tamtym poście nie było nic szczególnego - fajny jak wszystkie. Myślę że dużo osób poszło na Hobbita, a wcześniej czytało jego recenzję. Jako, że masz blog na blogspocie to google daje go wysoko i jak pojawia się słowo "Hobbit" to może ktoś w to klikał? Na prawdę nie wiem :D

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli przeczytałeś/łaś posta, to skomentuj ! Każdy komentarz sprawia mi przyjemność i jest dla mnie motywacją oraz natchnieniem na napisanie kolejnego posta :). Za Twój komentarz postaram Ci się odwdzięczyć. Dziękuję !