niedziela, 17 lutego 2013

Ukryta Prawda

Cześć,


już koniec weekendu i jutro do szkoły. Dzisiaj znowu poruszę temat nieprawdy na blogach. Pierwszym przykładem są kłamstwa, np: ktoś pisze, że leci do Las Vegas, a jedzie na 2 dni do Warszawy, lub pisze że mieszka w Gdańsku, a mieszka w Sulejówku - Miłosnej itp. Drugim przykładem są zdjęcia, ktoś pisze, że sam zrobił, a wziął np. z weheartit.com. Trzeci przykład ( i ostatni ) to prawdziwe oblicze: np. ktoś pisze, że ma 40 lat, a ma 16 i na odwrót. No i na przykład pisze na blogu zawsze wesołe posty, że jest idealny itp. Co jest nieprawdą. Ja też nie jestem jakiś super, też bywam niegrzeczny, lub nie lecę do Paryża na pół roku. Nikt taki nie jest, chyba, że jakieś hrabstwo z Ameryki :). No to tyle na ten temat, już nie będę o tym pisał. Dzisiaj byłem cały czas w domu. Czyli cały dzień nic nie robienia. No ale jednak się uczyłem, jutro mam sprawdzian z polaka ale to proste. Mam nadzieję, że Was nie odstraszyłem tym tematem kłąmstw, nie, że Wam coś zarzucam tylko takie blogi niestety bywają. Lecę Was pokomentować, PA.

Ale ładne :).

4 komentarze:

 1. Po tytule myślałem, że chodzi o serial :D no nie tylko na blogach kłamią, robią tak też moi znajomi na Facebooku. W internecie możesz takie coś pisać, nikt tego nie sprawdzi... To taki przykład szeroko stosowanego powiedzenia "Kozak w necie, p*zda w świecie". To powiedzenie dotyczy także tego, ogólnie ma wiele wyjaśnień ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bywa ludzie są jacy są nawet w rl są zakłamani ;c

  OdpowiedzUsuń
 3. i jak poszedł sprawdzian z polskiego?
  nie lubię takich zakłamanych blogów

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, pewnie niektórzy takie rzeczy piszą, żeby mieć więcej wejść. Ale czasami takie blogi o niezbyt idealnym życiu czyta się lepiej od takich co mają piękne, wesołe i bogate życie.

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli przeczytałeś/łaś posta, to skomentuj ! Każdy komentarz sprawia mi przyjemność i jest dla mnie motywacją oraz natchnieniem na napisanie kolejnego posta :). Za Twój komentarz postaram Ci się odwdzięczyć. Dziękuję !